spolecnost.
Společnost AUTOPLACHTY KM, s. r. o. vznikla v roce 2004 transformací firmy AUTOPLACHTY KM - Milan Kaštánek, Jince okr. Příbram. Původní firma byla založena v roce 1991 a do vlastního areálu s odstavnými plochami pro nákladní vozidla se přemístila v roce 1996. Během patnáctiletého působení na českém trhu si firma vybudovala pevnou pozici, o čemž svědčí zařazení mezi nejvýznamnější výrobce v  oboru. Již od počátku svého vstupu na trh firma získala široký okruh spokojených obchodních zákazníků a partnerů po území celé České republiky. Kvalitu našich výrobků ověřila řada významných zákazníků v  podobě velkých spedičních a dopravních firem a výrobců nástaveb a nepřeberné množství dalších zákazníků.
Standardní výrobní program společnosti je rozsáhlý a zahrnuje zejména výrobu autoplachet návěsových, přívěsových, dále na všechny druhy nástaveb včetně velkoobjemových či speciálních nebo izotermických autoplachet a na třístranné shrnovací systémy. Dotyková místa plachty s konstrukcí jsou zesílena navařenými pásy plachtoviny pro zajištění delší životnosti.
Plachtovina používaná k výrobě je materiál MEHLER HAKU , SIO – LINE a FERRARI, kovové komponenty jsou odebírány od firmy FRANZ MIEDERHOFF.

 

  building_gr.jpg (15865 bytes)